Rakendused, mis aitavad reisiga paremini toime tulla!

TravelVanlife

1Money

Tasuta rakendus, mis aitab meil hästi ja lihtsasti omada ülevaadet kõikidest kulutustest. Proovisin päris mitut erinevat rakendust ja see tundus olevat kõige lihtsam ja kiirem. Kõik rakendused, mis olid tehniliselt võimekad ja keerukad väsitasid lõpuks ära ning mingil hetkel ei viitsinud enam sinna infot lisada. Nüüd selle rakendusega sai just üks kuu kenasti asju kirja pandud ja võin julgelt väita, et väga mugav on!

Waze ja Google Maps

Navigeerimiseks üliolulised. Kuni prantsusmaani kasutasin enamasti Waze (k.a Eestis) aga kuidagi siin lõunapool on Google Maps rakendus osutunud täpsemaks ja paremaks. Kuigi paneb ikkagi suhteliselt kõvasti "lampi".

Park4Night

See on see, mille abil leiame endale ööbimiskohti (tasuta ja tasulisi), tanklaid, wc tühjendamise kohti, puhta joogivee tankimise kohti jm. Kõik parkimiskohad on üldiselt koos kommentaaride ning hinnetega ja siiamaani pole veel kordagi alt vedanud!

WhatsApp

Kuigi Eestis pole see väga populaarne suhtlemise moodus, siis näiteks Portugalis saab isegi restorani broneeringuid teha läbi selle rakenduse.

FourSquare

Kui välja sööma minna siis turistilõksude vältimiseks tasub seda äppi kasutada. Näitab ära, et mis söögikohad on sinu lähedal. Saad filtreerida nii toidu tüübi kui ka hinnataseme järgi ja leida just see õige!

Revolut

Tegime endale Eesti pangakaartide asemel Revoluti, kuna see suudab automaatselt kulutusi analüüsida, saab teha erinevaid "vaulte" raha hoiustamiseks, saab koguda peenraha koos koefitsendiga (näiteks iga ostuga ümardab täisarvuni, korrutab 3x ja paneb selle raha kõrvale). Eelmisel kuul suutsin avastada, et olin sellise sarnase asjaga 75 eurot kuu lõpuks kõrvale pannud. Päris hea üllatus!

PolarSteps

See rakendus jälgib automaatselt taustal sinu liikumist ja salvestab su reisimarssuuti. Saad lisada peatuseid, saad lisada seal tehtud pilte ning salvestab kõik toreda ajajoonena.

myLPG.eu

Kuna meie autol töötab nii külmik, pliit kui ka boiler LPG gaasiga peame olema vähemalt üle 3-4 päeva kursis, kus saaks juurde tankida. See äpp on siiamaani toiminud ideaalselt ja pole kordagi alt vedanud. Tanklad on alati olemas ja 99% ka töökorras.

Windfinder

Surfarid kasutavad seda rakendust leidmaks kohti, kus on tuuline. Meie kasutame seda rakendust, et leida kohti kus pole tuuline :) Meile tuul hetkel ei meeldi.

Mis rakendusi veel võiks reisil olles kasutada? Mis aitaks igapäevaselt? Soovita kommentaarides!

Post a comment

Next How I got to the #vanlife? PART 1

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website