Meil on gripp vännis

EuropeIn EnglishRoadtrip 2019-2020Vanlife

Oleme praegu ühes vinges privaatses karavanipargis Portugali allotsas Algarves. See kuulub ühele kunstnikule nimega Mikki ning see on siiamaani vist üks ägedamaid kohti, kus parkinud oleme. Siin on ligikaudu 120 matkabussi, pardid lendavad ringi, alpacad ja notsud. Keset kogu üritust on suur baar, wifi ja bassein. Kõik, mis justkui heaks puhkuseks on vaja. Lisaks õnnestus meil saabuda täpselt siia mõned päevad enne kui nad enda 6. tegutsemise aastat planeerisid koos omaniku sünnipäevaga tähistama hakata. Aga just siis kui pidu hakkas jäin mina (Henry) haigeks. Triin ja Nora läksid peole. Mina jäin vänni surema :)

Hommikul tundsin, et olen vist külma saanud (käisime eelmisel päeval ratastega kaugel mere ääres linnas toiduasju ostmas ja külm tõmbas läbi naha) ja tegin jalgadele sinepivanni, mis tavaliselt kõik ära võtab. Aga seekord võttis vist tervise hoopiski ära. Õhtul oli palavik juba 38,9 C. Terve öö surin. Järgmisel päeval oli hommikul korraks tänu ravimitele parem aga siis jälle surin 38-39 C palavikuga. Alles neljandal päeval hakkas veidi paremaks minema. Õnneks Triin ja Nora sellel hetkel veel haigeks ei jäänud ja said omaette toimetada ning mul rahulikult olla lasta. Mingil hetkel aga sain aru, et ka ümberringi on inimesed haiged ning osad vist juba enne mind ka. Järgmiseks päevaks oli isegi arsti visiit planeeritud siia = super, ei pidanudki ise arsti otsima hakkama. Arst tõdes, et tegemist tavalise gripiga. Midagi imelikku ei tähelda ning soovitas puhata, valuvaigistit palaviku alandamiseks võtta ja hakkama saada. Nüüd täna on reede, tunnen ennast juba paremini aga tundub, et nüüd jääb Nora haigeks. Ilmselt ravime nüüd teda järgmised nädal aega ja kas siis on Triinu kord? Varsti oleme siin juba olnud tervelt 2 nädalat. Iseenesest on okei koht kus olla, terve nädal parkimist maksab 70 eurot. Selle raha eest saad veepaake täita ja tühjendada, prügi ära panna, vetsusid ja dushiruume kasutada, baaris käia ning tasuta wifit kasutada.

Igatahes vännis haige olla on äärmiselt tüütu. Õues on soe. Päike paistab, auto on seest suhteliselt umbne. Aga õues on tuul, tuuletõmmet nagu teha ei saa. Ühesõnaga megalt häiriv olukord. Loodan, et kõik saame ruttu terveks ja Triin püsib terve. Siis vast saaksime siit edasi ka sõita ja Portugali avastama hakata. Oleme varsti juba terve kuu aega Portugalis olnud aga päris aus olla siis midagi väga näinud pole :/

Vaatame, et mis edasi saab. Igatahes mina tunnen ennast juba veidi paremini. Haigeks jäämisest nüüdseks 6 päeva.

Aa.. kirjutage kommentaaridesse, et mille kohta me kirjutada võiksime või mis pilte lisada. Mis huvitav oleks?

Post a comment

Next Kui palju vanlife igakuiselt maksab? Jaanuari kulutused

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website